TFL0816-15N Susumu
  • Part Number: TFL0816-15N
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 15NH 300MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 27,461
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TFL0816-15N Susumu
    TFL0816-15N Susumu
    TFL0816-15N is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. TFL0816-15N is described as FIXED IND 15NH 300MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK