RR1220Q-71R5-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-71R5-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 71.5 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,376
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RR1220Q-71R5-D-M Susumu
    RR1220Q-71R5-D-M Susumu
    RR1220Q-71R5-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-71R5-D-M is described as RES SMD 71.5 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE