RR1220Q-64R9-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-64R9-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220Q-64R9-D-M Susumu
    RR1220Q-64R9-D-M Susumu
    RR1220Q-64R9-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-64R9-D-M is described as RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM