RR1220Q-45R3-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-45R3-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 45.3 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,566
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RR1220Q-45R3-D-M Susumu
    RR1220Q-45R3-D-M Susumu
    RR1220Q-45R3-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-45R3-D-M is described as RES SMD 45.3 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS