RR1220Q-37R4-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-37R4-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220Q-37R4-D-M Susumu
    RR1220Q-37R4-D-M Susumu
    RR1220Q-37R4-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-37R4-D-M is described as RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"