RR1220Q-35R7-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-35R7-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 35.7 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 13,901
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RR1220Q-35R7-D-M Susumu
    RR1220Q-35R7-D-M Susumu
    RR1220Q-35R7-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-35R7-D-M is described as RES SMD 35.7 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE