RR1220Q-30R1-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-30R1-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 30.1 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220Q-30R1-D-M Susumu
    RR1220Q-30R1-D-M Susumu
    RR1220Q-30R1-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-30R1-D-M is described as RES SMD 30.1 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE