RR1220Q-28R0-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-28R0-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 28 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220Q-28R0-D-M Susumu
    RR1220Q-28R0-D-M Susumu
    RR1220Q-28R0-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-28R0-D-M is described as RES SMD 28 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK