RR1220Q-15R8-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-15R8-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 15.8 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220Q-15R8-D-M Susumu
    RR1220Q-15R8-D-M Susumu
    RR1220Q-15R8-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-15R8-D-M is described as RES SMD 15.8 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM