RR1220Q-14R0-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-14R0-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 14 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220Q-14R0-D-M Susumu
    RR1220Q-14R0-D-M Susumu
    RR1220Q-14R0-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-14R0-D-M is described as RES SMD 14 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"