RR1220Q-11R8-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220Q-11R8-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 11.8 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220Q-11R8-D-M Susumu
    RR1220Q-11R8-D-M Susumu
    RR1220Q-11R8-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220Q-11R8-D-M is described as RES SMD 11.8 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE