RR1220P-3483-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220P-3483-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 348K OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220P-3483-D-M Susumu
    RR1220P-3483-D-M Susumu
    RR1220P-3483-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220P-3483-D-M is described as RES SMD 348K OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE