RR1220P-3403-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220P-3403-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 340K OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220P-3403-D-M Susumu
    RR1220P-3403-D-M Susumu
    RR1220P-3403-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220P-3403-D-M is described as RES SMD 340K OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE