RR1220P-3163-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220P-3163-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 316K OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220P-3163-D-M Susumu
    RR1220P-3163-D-M Susumu
    RR1220P-3163-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220P-3163-D-M is described as RES SMD 316K OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"