RR1220P-1963-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220P-1963-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 196K OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220P-1963-D-M Susumu
    RR1220P-1963-D-M Susumu
    RR1220P-1963-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220P-1963-D-M is described as RES SMD 196K OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"