RR1220P-1910-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220P-1910-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 191 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220P-1910-D-M Susumu
    RR1220P-1910-D-M Susumu
    RR1220P-1910-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220P-1910-D-M is described as RES SMD 191 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM