RR1220P-1540-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220P-1540-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 154 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220P-1540-D-M Susumu
    RR1220P-1540-D-M Susumu
    RR1220P-1540-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220P-1540-D-M is described as RES SMD 154 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM