RR1220P-1370-D-M Susumu
  • Part Number: RR1220P-1370-D-M
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 137 OHM 0.5% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR1220P-1370-D-M Susumu
    RR1220P-1370-D-M Susumu
    RR1220P-1370-D-M is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR1220P-1370-D-M is described as RES SMD 137 OHM 0.5% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X