RR0816Q-84R5-D-90R Susumu
  • Part Number: RR0816Q-84R5-D-90R
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 84.5 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816Q-84R5-D-90R Susumu
    RR0816Q-84R5-D-90R Susumu
    RR0816Q-84R5-D-90R is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816Q-84R5-D-90R is described as RES SMD 84.5 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK