RR0816Q-76R8-D-86R Susumu
  • Part Number: RR0816Q-76R8-D-86R
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 76.8 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816Q-76R8-D-86R Susumu
    RR0816Q-76R8-D-86R Susumu
    RR0816Q-76R8-D-86R is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816Q-76R8-D-86R is described as RES SMD 76.8 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE