RR0816Q-64R9-D-79R Susumu
  • Part Number: RR0816Q-64R9-D-79R
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816Q-64R9-D-79R Susumu
    RR0816Q-64R9-D-79R Susumu
    RR0816Q-64R9-D-79R is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816Q-64R9-D-79R is described as RES SMD 64.9 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"