RR0816Q-36R5-D-55R Susumu
  • Part Number: RR0816Q-36R5-D-55R
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 36.5 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816Q-36R5-D-55R Susumu
    RR0816Q-36R5-D-55R Susumu
    RR0816Q-36R5-D-55R is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816Q-36R5-D-55R is described as RES SMD 36.5 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG