RR0816Q-28R7-D-45R Susumu
  • Part Number: RR0816Q-28R7-D-45R
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 28.7 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816Q-28R7-D-45R Susumu
    RR0816Q-28R7-D-45R Susumu
    RR0816Q-28R7-D-45R is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816Q-28R7-D-45R is described as RES SMD 28.7 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE