RR0816P-4530-D-64A Susumu
  • Part Number: RR0816P-4530-D-64A
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 453 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-4530-D-64A Susumu
    RR0816P-4530-D-64A Susumu
    RR0816P-4530-D-64A is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-4530-D-64A is described as RES SMD 453 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM