RR0816P-3401-D-52H Susumu
  • Part Number: RR0816P-3401-D-52H
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 3.4K OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-3401-D-52H Susumu
    RR0816P-3401-D-52H Susumu
    RR0816P-3401-D-52H is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-3401-D-52H is described as RES SMD 3.4K OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK