RR0816P-3160-D-49A Susumu
  • Part Number: RR0816P-3160-D-49A
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 316 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-3160-D-49A Susumu
    RR0816P-3160-D-49A Susumu
    RR0816P-3160-D-49A is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-3160-D-49A is described as RES SMD 316 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM