RR0816P-2940-D-46A Susumu
  • Part Number: RR0816P-2940-D-46A
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 294 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-2940-D-46A Susumu
    RR0816P-2940-D-46A Susumu
    RR0816P-2940-D-46A is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-2940-D-46A is described as RES SMD 294 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"