RR0816P-1780-D-25A Susumu
  • Part Number: RR0816P-1780-D-25A
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 178 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-1780-D-25A Susumu
    RR0816P-1780-D-25A Susumu
    RR0816P-1780-D-25A is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-1780-D-25A is described as RES SMD 178 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK