RR0816P-1400-D-15A Susumu
  • Part Number: RR0816P-1400-D-15A
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 140 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-1400-D-15A Susumu
    RR0816P-1400-D-15A Susumu
    RR0816P-1400-D-15A is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-1400-D-15A is described as RES SMD 140 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A