RR0816P-1050-D-03A Susumu
  • Part Number: RR0816P-1050-D-03A
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 105 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-1050-D-03A Susumu
    RR0816P-1050-D-03A Susumu
    RR0816P-1050-D-03A is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-1050-D-03A is described as RES SMD 105 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM