RR0816P-1020-D-02A Susumu
  • Part Number: RR0816P-1020-D-02A
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 102 OHM 0.5% 1/16W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0816P-1020-D-02A Susumu
    RR0816P-1020-D-02A Susumu
    RR0816P-1020-D-02A is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0816P-1020-D-02A is described as RES SMD 102 OHM 0.5% 1/16W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM