RR0510R-84R5-D Susumu
  • Part Number: RR0510R-84R5-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 84.5 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510R-84R5-D Susumu
    RR0510R-84R5-D Susumu
    RR0510R-84R5-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510R-84R5-D is described as RES SMD 84.5 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"