RR0510R-63R4-D Susumu
  • Part Number: RR0510R-63R4-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 63.4 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510R-63R4-D Susumu
    RR0510R-63R4-D Susumu
    RR0510R-63R4-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510R-63R4-D is described as RES SMD 63.4 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM