RR0510R-620-D Susumu
  • Part Number: RR0510R-620-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 62 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 10,080
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RR0510R-620-D Susumu
    RR0510R-620-D Susumu
    RR0510R-620-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510R-620-D is described as RES SMD 62 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM