RR0510R-33R2-D Susumu
  • Part Number: RR0510R-33R2-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 33.2 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510R-33R2-D Susumu
    RR0510R-33R2-D Susumu
    RR0510R-33R2-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510R-33R2-D is described as RES SMD 33.2 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH