RR0510R-28R0-D Susumu
  • Part Number: RR0510R-28R0-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 28 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510R-28R0-D Susumu
    RR0510R-28R0-D Susumu
    RR0510R-28R0-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510R-28R0-D is described as RES SMD 28 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"