RR0510R-19R1-D Susumu
  • Part Number: RR0510R-19R1-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 19.1 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510R-19R1-D Susumu
    RR0510R-19R1-D Susumu
    RR0510R-19R1-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510R-19R1-D is described as RES SMD 19.1 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE