RR0510P-9530-D Susumu
  • Part Number: RR0510P-9530-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 953 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 9,989
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RR0510P-9530-D Susumu
    RR0510P-9530-D Susumu
    RR0510P-9530-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510P-9530-D is described as RES SMD 953 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V