RR0510P-5490-D Susumu
  • Part Number: RR0510P-5490-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 549 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510P-5490-D Susumu
    RR0510P-5490-D Susumu
    RR0510P-5490-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510P-5490-D is described as RES SMD 549 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE