RR0510P-2670-D Susumu
  • Part Number: RR0510P-2670-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 267 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510P-2670-D Susumu
    RR0510P-2670-D Susumu
    RR0510P-2670-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510P-2670-D is described as RES SMD 267 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM