RR0510P-2490-D Susumu
  • Part Number: RR0510P-2490-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 249 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 9,924
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RR0510P-2490-D Susumu
    RR0510P-2490-D Susumu
    RR0510P-2490-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510P-2490-D is described as RES SMD 249 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V