RR0510P-1130-D Susumu
  • Part Number: RR0510P-1130-D
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 113 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RR0510P-1130-D Susumu
    RR0510P-1130-D Susumu
    RR0510P-1130-D is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RR0510P-1130-D is described as RES SMD 113 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED