RG3216V-2050-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG3216V-2050-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 205 OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG3216V-2050-D-T5 Susumu
    RG3216V-2050-D-T5 Susumu
    RG3216V-2050-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG3216V-2050-D-T5 is described as RES SMD 205 OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE