RG3216V-1620-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG3216V-1620-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 162 OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG3216V-1620-D-T5 Susumu
    RG3216V-1620-D-T5 Susumu
    RG3216V-1620-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG3216V-1620-D-T5 is described as RES SMD 162 OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM