RG3216V-1601-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG3216V-1601-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG3216V-1601-D-T5 Susumu
    RG3216V-1601-D-T5 Susumu
    RG3216V-1601-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG3216V-1601-D-T5 is described as RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK