RG3216V-1301-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG3216V-1301-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 1.3K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG3216V-1301-D-T5 Susumu
    RG3216V-1301-D-T5 Susumu
    RG3216V-1301-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG3216V-1301-D-T5 is described as RES SMD 1.3K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"