RG3216V-1020-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG3216V-1020-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 102 OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG3216V-1020-D-T5 Susumu
    RG3216V-1020-D-T5 Susumu
    RG3216V-1020-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG3216V-1020-D-T5 is described as RES SMD 102 OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"