RG3216P-8871-B-T1 Susumu
  • Part Number: RG3216P-8871-B-T1
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 8.87K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,180
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RG3216P-8871-B-T1 Susumu
    RG3216P-8871-B-T1 Susumu
    RG3216P-8871-B-T1 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG3216P-8871-B-T1 is described as RES SMD 8.87K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ