RG2012V-8660-W-T1 Susumu
  • Part Number: RG2012V-8660-W-T1
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 866 OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-8660-W-T1 Susumu
    RG2012V-8660-W-T1 Susumu
    RG2012V-8660-W-T1 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-8660-W-T1 is described as RES SMD 866 OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK