RG2012V-3241-B-T5 Susumu
  • Part Number: RG2012V-3241-B-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 3.24K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-3241-B-T5 Susumu
    RG2012V-3241-B-T5 Susumu
    RG2012V-3241-B-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-3241-B-T5 is described as RES SMD 3.24K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"